ТРОФЕЈ ШКОЛСКЕ УПРАВЕ НОВИ САД (26.10.2018.)
У ОШ „Бранко Радичевић“ у Савином Селу одржан је 96. по реду Трофеј ШУНС. На овом турниру учешће је узело око 40 директора из Срема и Бачке. Организација која је била поверена активу директора из Врбаса је била беспрекорна, а читавим такмичењем је руководио директор школе домаћина Тигањ Рахман. Још само четири корака дели нас од великог јубилеја!!!

Хвала на објави руководиоцу Школске управе Нови Сад и идејном творцу спортског дружења директора Јовану Вукчевићу.
Хвала општини Врбас и свим школама из наше општине при помоћи у организацији 96. спортског дружења директора ШУНС (мајице, медаље, фотограф, музика, меза, вечера, пиће,…)
Актив директора из Врбаса ће помоћи велики јубилеј 100. Трофеј ШУНС ма где да буде у некој од пријатељских општина у нашој Школској управи Нови Сад.

ТАКМИЧЕЊЕ ДИРЕКТОРА У МАЛОМ ФУДБАЛУ