ДАНИ БАЗИЧНОГ ФУДБАЛА
У оквиру Европске недеље спорта ФС Војводине је у Савином Селу организовао промоцију фудбала за девојчице. Том приликом су све школе подржане пакетима опреме који ће им помоћи у даљњем раду и развоју деце!

Савино Село, 23.09.2021. године

ФЕСТИВАЛ ФУДБАЛА за ДЕВОЈЧИЦЕ – Савино Село 23.09.2021. година

Основна школа „Бранко Радичевић“ из Савиног Села била је домаћин Фестивала фудбала намењеног девојчицама V и VI разреда.

Сусрет четири екипе се одржао у Савином Селу 23.09.2021. године са почетком у 10:00 часова у фискултурној сали основне школе.

Покровитељ ове манифестације био је Фудбалски Савез Војводине, који је овом приликом наградио све учеснике фудбалским лоптама, спортским мајцама, спортским маркерима за игру као и књигама и мајцама за наставнике и тренере.

У сусрету је учествовало четири екипе, а ток спортског дешавања се одигравао следећим редоследом и резултатом;

1. ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево – ОШ „Вук Караџић“ Црвенка 1:0

2. ОШ „Бранко Радичевић“ Савино Село – ОШ „Браћа Новаков“ Силбаш 1:4