06.10.2021. поводом Дечије недеље за ученике основних и средњих школа са територије наше општине организован је Дан отворених врата код председника Општине Предрага Ројевића.

Нашу школу су представљале ученице Ученичког Парламента Лана Бабић и Наташа Бабић које су биле у пратњи наставника ТТ и координатора УП Александра Игића и директора Рахмана Тигања. Ученици су имали прилику да се нађу у улози председника Општине и изнесу предлоге за своју школу, а наша Лана Бабић се у тој улози снашла феноменално. Та улога јој, очигледно лежи…

Директор школе Рахман Тигањ захваљује се организаторима на доброј организацији и представницима локалне самоуправе на лепом дочеку, и то председнику Општине Предрагу Ројевићу, заменици председника Тијани Алексић, члану већа задуженим за спорт Срђану Станићу, помоћници председника за образовање Марији Милинић и руководиоцу одељења за друштвене делатности мр Мири Недић.

ПРИЈЕМ КОД ПРЕДСЕДНИКА ОПШТИНЕ